New 20x20cm bičių vaško drobelė

Didys: 20 x 20 cm

Vaškinės drobelės - tai puikus ekologiškas sprendimas šviežio maisto laikymui. Supakuokite užkandžius kelionei arba laikykite šviežią duoną, žalumynus, uogas ar daržoves.

Jūsų rankų šiluma padaro drobelę lanksčia, todėl sandariai uždengsite gaminį, lygiai taip pat, kaip ir plastikine lipnia plėvele, išlaikant jį šviežią ir skanų!

Kvepiančios vaško drobelės pagamintos iš OEKO-TEX sertifikuotos medvilnės, natūralaus bičių vaško, pušų dervos ir ekologiško kokosų aliejaus.Bičių vaškas sukuria apsauginį sluoksnį, padedantį išlaikyti maistą šviežią, tuo tarpu pušų sakai ir kokosų aliejus leidžia užfiksuoti sulenktą drobelę.

Priežiūra: Plauti vėsiu vandeniu, minkštu skudurėliu, o prireikus - švelniu indų plovykliu. Negalima šveisti, nes tai gali paveikti bičių vaško dangą. Bičių vaško drobelės gali būti naudojamos iki vienerių metų. Venkite karščio, karšto vandens ir leiskite gaminiams atvėsti prieš įdėdami į bičių vaško drobelę. Nenaudokite mikrobangų krosnelėje. Nelaikykite šviežios mėsos ar žuvies. Venkite pjaustyti drobelę peiliu.

Visos drobelės yra rankų darbo.

Galimos spalvos - geltona su gėlėmis, juodos juostelės, egzotiški lapai.

20x20cm bičių vaško drobelė

  • Prekės kodas: BW006
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.50€
  • Be PVM: 4.55€

Žymės: bičių vaško drobelės, beeswax wrap, vaškinė drobelė, vaskine drobele